SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Na dobre i na złe odc. 655 - opis, streszczenie: Klaudia dowie się o zdradzie i odwoła ślub z Konicą

Na dobre i na złe odc. 655 - opis, streszczenie: Klaudia dowie się o zdradzie i odwoła ślub z Konicą

07.12.2016, godz. 02:00
Na dobre i na złe odcinek 655, Rafał Konica (Robert Koszucki), Klaudia (Julia Wyszyńska)
Na dobre i na złe odcinek 655, Rafał Konica (Robert Koszucki), Klaudia (Julia Wyszyńska) foto:

"Na dobre i na złe" odcinek 655 w środę, 7.12.2016 o godz. 20.40. "Na dobre i na złe" odc. 655 streszczenie: Do Leśnej Góry przyjeżdża matka Barta, Aurelia, która pomaga Arturowi i Julce w opiece nad wnukiem. Kobieta jest seksuologiem i nie ma żadnych zahamowań, by wtrącać się w życie intymne pary. W pracy Bart próbuje załatwić ukochanej miejsce na specjalizacji z anestezjologii, ale van Graaf uważa, że Burska powinna zostać chirurgiem.

Tymczasem Miller dostaje propozycję pracy w klinice w Bawarii. Lekarka jest gotowa odrzucić ofertę z miłości do narzeczonego. Zbliża się termin ślubu Klaudii i Rafała. Tuż przed ceremonią wychodzi na jaw, że Konica zdradził ukochaną ze swoją byłą partnerką Martą. Stanisławski przywozi do Leśnej Góry Lipskiego. Biznesmen doznał urazu nogi, grając w tenisa. Do szpitala trafia też młode małżeństwo: Kalina, która chce szybko zajść w ciążę i jej mąż Włodek, który ma przejść operację kręgosłupa.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: