SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Na dobre i na złe odc. 645 - opis, streszczenie: Blanka chora na raka?!

Na dobre i na złe odc. 645 - opis, streszczenie: Blanka chora na raka?!

28.09.2016, godz. 02:00
Na dobre i na złe. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Blanka (Pola Gonciarz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Blanka (Pola Gonciarz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 645 pierwszy po wakacjach w środę, 28.09.2016 o godz. 20.40. "Na dobre i na złe" odc. 645 streszczenie: Blance doskwiera ból ręki. Przez pewien czas dziewczyna bagatelizuje jednak sprawę, gdyż sądzi, że chodzi o kontuzję. Gdy dolegliwości stają się nie do zniesienia Tomasz zleca badania. Wyniki są szokujące - okazuje się, że córka Wiki cierpi na nowotwór. Na onkologii nastolatka poznaje dwóch młodych pacjentów, którzy są w trakcie walki z rakiem - Maćka i Tomka.

Doktor Consalida, która nie zdaje sobie sprawy z problemów Blanki, planuje wyjazd na wakacje. Podróż zostaje odwołana, gdy okazuje się, że pilot, który miał zasiąść za sterami maszyny, ma kłopoty z sercem. Na lotnisku lekarka spotyka Piotra Gawryłę. Dawny kolega proponuje jej etat w Otwocku. W tym czasie Stanisławski wskazuje kandydaturę doktora Zapały na stanowisko ordynatora chirurgii. Falkowicz obawia się oceny kuratorki, od której opinii zależy, czy nadaje się na opiekuna Matyldy.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: