SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Na dobre i na złe odc. 644 - opis, streszczenie: Julka rodzi syna

Na dobre i na złe odc. 644 - opis, streszczenie: Julka rodzi syna

21.09.2016, godz. 02:00
Na dobre i na złe odc. 644. Julka Burska (Aleksandra Hamkało) i jej syn Tymon (Filip Wojtala)
Na dobre i na złe odc. 644. Julka Burska (Aleksandra Hamkało) i jej syn Tymon (Filip Wojtala) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 644 pierwszy po wakacjach w środę, 21.09.2016 o godz. 20.40. "Na dobre i na złe" odc. 644 streszczenie: Wiktoria nie umie dojść do siebie po ostatnich dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się w szpitalu. Lekarka obwinia się o śmierć Janka.

Pogrążona w żałobie Ola sięga po alkohol, by ukoić ból po utracie ukochanego. W barze jest świadkiem tragicznego wypadku. Laura, dziewczyna, która świętuje w lokalu swój wieczór panieński, wypija drink z ciekłym azotem i zostaje dotkliwie poparzona. Góral wychodzi z więzienia i trafia pod opiekę kuratora, którym zostaje Tretter. Dyrektor szpitala wchodzi w konflikt z wizytatorem z Akademii Medycznej, którym okazuje się Ksawery Stanisławski, ojciec Janka. Z kolei Bart decyduje się podjąć ryzyko i przeprowadza operację słynnego profesora Augustynowicza. Lekarz nie zdaje sobie sprawy, że w tym samym czasie Julka zaczęła rodzić.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: