SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Moja nadzieja odc. 71 - opis, streszczenie: Ksiądz Tomas wyznaje Esperanzie miłość

Moja nadzieja odc. 71 - opis, streszczenie: Ksiądz Tomas wyznaje Esperanzie miłość

01.06.2016, godz. 02:00
Moja nadzieja. Lali Esposito, Mariano Martinez
Moja nadzieja. Lali Esposito, Mariano Martinez foto: TV 4

"Moja nadzieja" odcinek 71 nowej telenoweli w TV4 w środę, 1.06.2016, o godz. 16. "Moja nadzieja" odcinek 71 - streszczenie: Zbliża się dzień kiermaszu. Wszystkie zakonnice angażują się do przygotowania zabaw i jedzenia. Esperanza postanawia nie brać w nim udziału, żeby uniknąć kontaktu z księdzem Tomasem.

Máximo obliguje ją do pójścia, argumentując to powinnościami wobec firmy. Zetknięcie z Tomásem sprawia ogromny ból Esperanzie. Dziewczyna izoluje się, żeby popłakać. Ksiądz przypadkowo napotyka ją i w trakcie rozmowy przyznaje się, że ją kocha. Máximo nasyła inspektora, który ma zamknąć kiermasz z powodu sprzedaży jedzenia bez pozwolenia. Żeby temu zapobiec, ksiądz Tomás postanawia rozdać jedzenie i sfinansować podróż dzieci z pieniędzy fundacji.

Eva kontynuuje starania o odzyskanie Máxima, lecz nie osiąga sukcesu. Gdy ten po raz kolejny wyrzuca ją z domu, przystępuje do pakowania swoich walizek. W klasztorze pojawia się ojciec Loli. Mężczyzna pragnie poznać swoją córkę i zamienić z nią kilka słów. Pragnie również zaproponować jej, żeby wyjechała z nim do Misiones i zamieszkała z jego rodziną. Lola dowiaduje się, że jej matka skutecznie uniemożliwiła jej kontakt z ojcem. Musi podjąć niełatwą decyzję. Kiedy wspomina o swoich rozterkach Pedrowi, ten okazuje swoje niezadowolenie z powodu jej wyjazdu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: