SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Moja nadzieja odc. 70 - opis, streszczenie: Ksiądz Tomas unika Esperanzy

Moja nadzieja odc. 70 - opis, streszczenie: Ksiądz Tomas unika Esperanzy

31.05.2016, godz. 02:00
Moja nadzieja. Lali Esposito, Mariano Martinez
Moja nadzieja. Lali Esposito, Mariano Martinez foto: TV 4

"Moja nadzieja" odcinek 70 nowej telenoweli w TV4 we wtorek, 31.05.2016, o godz. 16. "Moja nadzieja" odcinek 70 - streszczenie: Esperanza rozpacza po tym, jak została odrzucona przez księdza Tomasa. Siostra Clara ją pociesza, lecz trudno jej znaleźć słowa ukojenia dla beznadziejnie zakochanej dziewczyny.

Esperanza rozpaczliwie szuka kontaktu z księdzem Tomásem, lecz ten skutecznie jej unika. Siostra Genoveva odkrywa, że Pedro spotkał się po kryjomu z Lolą i naciska na matkę przełożoną, żeby go ukarała. Chłopak zostaje wycofany z udziału w przedstawieniu, zaś jego miejsce ma zająć Fede.

Lola się na to nie zgadza i postanawia temu zaradzić. Zdobywa nagranie, na którym Fede pije z piersiówki, którą dała mu siostra Genoveva w zamian za wydanie Pedra, i pokazuje je matce przełożonej. Ta odwołuje swoją wcześniejszą decyzję. Eva jest gotowa na każde szaleństwo, byle tylko zatrzymać Máxima. Udaje się do biura narzeczonego i skuwa go razem ze sobą, żeby w ten sposób zobligować do szczerej rozmowy. On odwraca jej uwagę, fałszywym zapewnieniem o tym, że jej wybaczy, i zamyka ją w biurze, żeby samemu pójść na przedstawienie z udziałem Esperanzy.

Esperanza jest zawiedziona na księdzu Tomasie z powodu jego nieobecności na przedstawieniu. Szuka go na zakrystii, żeby ponownie namówić do szczerej rozmowy. Oświadcza, że daje mu ostatnią szansę na to, by do niej wyszedł. Jeśli tego nie zrobi, pogodzi się z jego decyzją i nigdy więcej nie zawróci mu głowy. Dziewczyna odlicza od dziesięciu do zera, po czym odchodzi. Trapiony wątpliwościami Tomás ostatecznie zdejmuje koloratkę i wychodzi do Esperanzy, lecz jej już nie zastaje…

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: