SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Moja nadzieja odc. 64 - opis, streszczenie: Lola i Pedro przeżywają swój pierwszy raz

Moja nadzieja odc. 64 - opis, streszczenie: Lola i Pedro przeżywają swój pierwszy raz

23.05.2016, godz. 02:00
Moja nadzieja. Lali Esposito, Mariano Martinez
Moja nadzieja. Lali Esposito, Mariano Martinez foto: TV 4

"Moja nadzieja" odcinek 64 nowej telenoweli w TV4 w poniedziałek, 23.05.2016, o godz. 16. "Moja nadzieja" odcinek 64 - streszczenie: Ksiądz Tomás prosi kardynała o dyspensę na ślub dla młodej pary.

Fernando i Amancay szukają pomocy u księdza Tomása. W świetle prawa są małżeństwem, jednak ojciec kobiety nie uznaje ich cywilnego ślubu. Jeśli chcą być dalej razem, muszą złożyć sobie przysięgę przed Bogiem. Na przeszkodzie staje jednak fakt, że są odmiennych wyznań. Ksiądz Tomas zwraca się do biskupa z prośbą o wydanie dyspensy. Okazuje się jednak, że proces ubiegania się o takie pozwolenie trwa przynajmniej kilka miesięcy.

Beatriz rozsiewa pośród zakonnic plotkę o przyjeździe kardynała Toriella do Argentyny. Esperanza namawia Tomasa, żeby spotkał się z kardynałem i poprosił go o wydanie pozwolenia na ślub Fernanda i Amancay. On daje się przekonać i odnosi sukces. Matka przełożona otrzymuje dyspensę od sekretarza samego papieża. Tymczasem Lola przeżywa swój pierwszy raz z Pedrem. Nastolatkowie zostają nakryci przez Alicię, która urządza skandal i wyrzuca Lolę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: