SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Moja nadzieja odc. 63 - opis, streszczenie: Esperanza marzy o księdzu Tomasie

Moja nadzieja odc. 63 - opis, streszczenie: Esperanza marzy o księdzu Tomasie

20.05.2016, godz. 02:00
Moja nadzieja. Lali Esposito, Mariano Martinez
Moja nadzieja. Lali Esposito, Mariano Martinez foto: TV 4

"Moja nadzieja" odcinek 63 nowej telenoweli w TV4 w piątek, 20.05.2016, o godz. 16. "Moja nadzieja" odcinek 63 - streszczenie: Maximo spiera się z bratem o wydatki fundacji, albowiem nie chce przydzielić pieniędzy klasztorowi. Ksiądz Tomas uspokaja Clarę i osobiście zleca murarzom naprawienie klasztornego patio.

Także Eva wdaje się w kłótnię z Máximem. W efekcie zrywa z nim i odchodzi z domu. Gato znajduje ją zapłakaną i proponuje jej nocleg. Nadchodzi dzień urodzin Loli. Pedro odwiedza ją i przynosi w prezencie gitarę. Máximo dowiaduje się o urodzinach dziewczynki i planuje zorganizować dla niej przyjęcie niespodziankę, żeby przypodobać się Esperanzie. Ponadto, z pomocą Pereyry, próbuje namierzyć Gracielę.

Ksiądz Tomas także zobowiązuje się do odnalezienia kobiety z pomocą Jorgego. Po powrocie do domu na Lolę czeka niespodzianka – przygotowane z myślą o niej przyjęcie urodzinowe. Do pełni szczęścia brakuje jedynie Gracieli, która w końcu pojawia się w towarzystwie księdza Tomása. Máximo złości się, że jego brat go uprzedził. Jorge spotyka siostrę Clarę na przyjęciu. Ona nie chce z nim rozmawiać. Oznajmia mu jedynie, że wybrała swoje powołanie.

Esperanza cieszy się ze szczęścia Loli oraz z jej spotkania z matką. Ksiądz Tomás zaczepia Esperanzę w kuchni podczas przygotowania tortu urodzinowego dla Loli. Kiedy Esperanza zapala na nim świeczkę, Tomás proponuje jej, żeby także pomyślała o jakimś życzeniu. Ona zamyka oczy, a po ich otwarciu spogląda na Tomása wzrokiem zakochanej…

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: