SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Moja nadzieja odc. 62 - opis, streszczenie: Clara musi wybrać - Jorge czy zakon

Moja nadzieja odc. 62 - opis, streszczenie: Clara musi wybrać - Jorge czy zakon

19.05.2016, godz. 02:00
Moja nadzieja. Lali Esposito, Mariano Martinez
Moja nadzieja. Lali Esposito, Mariano Martinez foto: TV 4

"Moja nadzieja" odcinek 62 nowej telenoweli w TV4 w czwartek, 19.05.2016, o godz. 16. "Moja nadzieja" odcinek 62 - streszczenie: Clara staje przed najtrudniejszą decyzją swojego życia. Musi wybrać między powołaniem, a niegasnącą miłością do Jorge. Matka przełożona daje jej dobę na podjęcie decyzji.

Z powodu pęknięć na patio inspektor zamyka klasztor. Zakonnice nie wiedzą, co robić. Matka przełożona prosi Esperanzę, żeby zwróciła się Máxima z błaganiem o wsparcie finansowe. Ten nie zgadza się spełnić jej prośby, albowiem chce, żeby matka przełożona lub ktoś wysoko postawiony w klasztorze osobiście się do niego zwrócił.

Nieves prosi o interwencję siostrę Clarę, która miałaby zastąpić nieobecną matkę przełożoną w jej obowiązkach, ale ta jest zbyt zajęta i odsyła ją do Tomása, by samej udać się na spotkanie z Jorge. Ksiądz Tomás angażuje się w sprawę przyznania dodatku dla klasztoru. Máximo upiera się przy swoim żądaniu, by któraś z zakonnic zwróciła się o to do niego. W końcu siostra Clara bierze sprawy w swoje ręce i staje przed Máximem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: