SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Moja nadzieja odc. 43 - opis, streszczenie: Ksiądz Tomas odkrywa, że Esperanza jest córką siostry Clary

Moja nadzieja odc. 43 - opis, streszczenie: Ksiądz Tomas odkrywa, że Esperanza jest córką siostry Clary

22.04.2016, godz. 02:00
Moja nadzieja. Lali Esposito, Mariano Martinez
Moja nadzieja. Lali Esposito, Mariano Martinez foto: TV 4

"Moja nadzieja" odcinek 43 nowej telenoweli w TV4 w piątek, 22.04.2016, o godz. 16. "Moja nadzieja" odcinek 43 - streszczenie: Esperanza słyszy, jak siostra Clara wspomina Beatriz o swojej córce.

Tomás odkrywa, że Esperanza jest córką siostry Clary. Pragnie porozmawiać o tym z zakonnicą, lecz ta początkowo odmawia. Dopiero później decyduje się na wyznanie całej prawdy podczas spowiedzi. Niestety Esperanza przerywa im rozmowę, a siostra Clara wykorzystuje to, by urwać temat.

Ksiądz Tomás długo dywaguje nad decyzją o przeniesieniu do innej parafii, aż w końcu dzwoni do arcybiskupa i oznajmia mu, co postanowił. Następnego dnia zwołuje wszystkie zakonnice z klasztoru na patio i oświadcza im, że zostaje z nimi. Te nie kryją radości, a najszczęśliwsza z nich jest Esperanza.

Tylko siostry Genoveva, María i Carmela kręcą nosem na znak niezadowolenia. Siostra Clara odbywa szczerą rozmowę z siostrą Beatriz w swoim pokoju. Esperanza przypadkiem słyszy, jak ta pierwsza przyznaje się, że ma córkę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: