SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Moja nadzieja odc. 22 - opis, streszczenie: Ksiądz Tomas nie wierzy, że Esperanza zostanie zakonnicą

Moja nadzieja odc. 22 - opis, streszczenie: Ksiądz Tomas nie wierzy, że Esperanza zostanie zakonnicą

23.03.2016, godz. 02:00
Moja nadzieja. Lali Esposito, Mariano Martinez
Moja nadzieja. Lali Esposito, Mariano Martinez foto: TV 4

"Moja nadzieja" odcinek 22 nowej telenoweli w TV4 w środę, 23.03.2016, o godz. 16. "Moja nadzieja" odcinek 22 - streszczenie: Ksiądz Tomas nie pozwala Esperanzie dokończyć spowiedzi i przerywa rozmowę. Później wyznaje matce przełożonej, że nie wierzy w pragnienie Esperanzy o zostaniu zakonnicą i to go bardzo niepokoi.

Matka przełożona prosi Esperanzę, żeby znalazła sposób na przekonanie księdza Tomása o swoim powołaniu, albowiem jej dalszy pobyt w klasztorze stoi pod znakiem zapytania.

Siostry z klasztoru Santa Rosa szykują przyjęcie urodzinowe dla jednej z podopiecznych. Esperanza zobowiązuje się do upieczenia tortu. Przez nieuwagę do masy wpada jej medalik podarowany w prezencie przez siostrę Clarę. Catalina zwierza się Esperanzie, że doskwiera jej bycie sierotą.

Esperanza pociesza dziewczynkę i opowiada jej własną historię. Clara przysłuchuje się jej z niepokojem. Podczas przyjęcia Catalina połyka medalik ukryty w torcie. Esperanza pomaga jej go wypluć i tym samym ratuje jej życie. Mimo to, zostaje zbesztana przez pozostałe siostry. Żeby rozweselić atmosferę wraca razem z księdzem Tomásem na przyjęcie i śpiewa piosenkę solenizantce.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: