SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Moja nadzieja odc. 20 - opis, streszczenie: Esperanza wyznaje księdzu Tomasowi miłość

Moja nadzieja odc. 20 - opis, streszczenie: Esperanza wyznaje księdzu Tomasowi miłość

21.03.2016, godz. 02:00
Moja nadzieja. Lali Esposito, Mariano Martinez
Moja nadzieja. Lali Esposito, Mariano Martinez foto: TV 4

"Moja nadzieja" odcinek 20 nowej telenoweli w TV4 w poniedziałek, 21.03.2016, o godz. 16. "Moja nadzieja" odcinek 20 - streszczenie: Esperanza pociesza księdza Tomása, gdy ten załamuje się na cmentarzu.

Ksiądz Tomas nie przyznaje się Esperanzie, że nakrył ją na pocałunku z Miguelem. Nie traci jednak zainteresowania poczynaniami nowicjuszki i śledzi ją, gdy ta wymyka się do baru na spotkanie ze swoim chłopakiem. Później usiłuje zobligować ją do powiedzenia prawdy. Ona jednak zbywa go kłamstwami i myśli, że zachowuje się tak, bo jest o nią zazdrosny. Kiedy ksiądz otwarcie zarzuca jej kłamstwo, ona postanawia opowiedzieć mu prawdę o Miguelu, o sobie i o tym, dlaczego udaje nowicjuszkę.

Następnego dnia ksiądz Tomas w towarzystwie Esperanzy, matki przełożonej i kilku sióstr z zakonu wybierają się na cmentarz. Ksiądz nie potrafi powstrzymać łez, gdy staje nad mogiłą rodziców. Esperanza przytula go i dodaje otuchy. Po tym “indycencie” ksiądz zadaje sobie pokutę i postanawia pościć przez następne dwa dni, czym wpędza się w chorobę.

Esperanza podchodzi do niego, gdy leży w łóżku z gorączką, i wyznaje mu miłość oraz – przekonana że on jej nie słyszy – składa obietnicę, że się od niego odsunie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: