SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Moja nadzieja odc. 15 - opis, streszczenie: Esperanza wymyka się z klasztoru

Moja nadzieja odc. 15 - opis, streszczenie: Esperanza wymyka się z klasztoru

14.03.2016, godz. 02:00
Moja nadzieja. Lali Esposito, Mariano Martinez
Moja nadzieja. Lali Esposito, Mariano Martinez foto: TV 4

"Moja nadzieja" odcinek 15 nowej telenoweli w TV4 w poniedziałek, 14.03.2016, o godz. 16. "Moja nadzieja" odcinek 15 - streszczenie: Esperanza chce kontynuować dochodzenie w sprawie śmierci swojej matki. Jest zdecydowana powierzyć Jorge płytę z zebranymi dowodami. Niestety zostaje okradziona tuż po tym, jak opuszcza klasztor.

Lola mówi Tomásowi, że rozpoznała złodzieja i wskazuje miejsce jego zamieszkania. Tomás odnajduje go i próbuje przemówić mu do rozsądku, lecz ten go nie słucha.

Esperanza dowiaduje się, że Tomás pojechał rozprawić się ze złodziejem i powiadamia Jorge. Oboje pojawiają się w momencie, gdy złodziej próbuje zaatakować Tomása. Mężczyzna zostaje zatrzymany, a ksiądz odzyskuje skradziony plecak Esperanzy.

Esperanza otrzymuje namiary na księgowego z fabryki. Wymyka się z klasztoru, zmienia ubranie i wyrusza na poszukiwanie Péreza Gallarda. Próbuje wyciągnąć od niego informacje przy odrobinie kokieterii, lecz ponosi porażkę. Przy wyjściu z lokalu spotyka Máxima, lecz ten jej nie rozpoznaje. Siostra Clara niepokoi się zniknięciem Esperanzy i dzwoni do Tomása.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: