SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Moja nadzieja odc. 12 - opis, streszczenie: Esperanza zazdrosna o przyjaciółkę księdza Tomasa

Moja nadzieja odc. 12 - opis, streszczenie: Esperanza zazdrosna o przyjaciółkę księdza Tomasa

09.03.2016, godz. 02:00
Moja nadzieja. Lali Esposito, Mariano Martinez
Moja nadzieja. Lali Esposito, Mariano Martinez foto: TV 4

"Moja nadzieja" odcinek 12 nowej telenoweli w TV4 w środę, 9.03.2016, o godz. 16. "Moja nadzieja" odcinek 12 - streszczenie: Martita, dawna przyjaciółka Tomasa, przyjeżdża z wizytą. Esperanza robi się zazdrosna, do czasu aż odkrywa, że między tym dwojgiem w przeszłości do niczego nie doszło

Przed klasztorem zbierają się ludzie zbulwersowani zachowaniem księdza Tomasa, którego posądzają o kradzież pieniędzy z fundacji. Máximo, odpowiedzialny za całą aferę, wykręca się wyjazdem, żeby uniknąć konsekwencji wywołanego skandalu. Tomás odnajduje brata i żąda wyjaśnień. Ten jednak obarcza winą księgowego.

Lola chce obejrzeć na żywo występ zespołu rockowego, lecz nie ma na to pieniędzy. Esperanza dowiaduje się o tym i próbuje kupić dziewczynie bilet wstępu. Ponieważ nie udaje jej się, postanawia spróbować innej metody.

Dowiaduje się, że w radio rozdają zaproszenia na koncert i razem z Lolą kieruje do siedziby rozgłośni. Na miejscu ściągaj na siebie problemy i trafia na komisariat. Jorge pomaga jej w odzyskaniu wolności oraz zdobyciu upragnionego biletu dla Loli. Ksiądz Tomas zostaje oczyszczony z zarzutów.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: