SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Młodzi lekarze odc. 5 - opis, streszczenie: Edyta Szymańska szykuje się do operacji Mateuszka

Młodzi lekarze odc. 5 - opis, streszczenie: Edyta Szymańska szykuje się do operacji Mateuszka

30.01.2016, godz. 02:00
Młodzi lekarze - nowy serial TVP1
Młodzi lekarze - nowy serial TVP1 foto: mlodzilekarze.tvp.pl

"Młodzi lekarze" odcinek 5 nowego serialu w TVP1 w niedzielę, 31.01.2016, o godz. 21.25. "Młodzi lekarze" odcinek 5 - streszczenie: Monika Drobniak wykonuje cesarskie cięcie u niewidomej pacjentki. Na świat przychodzi Ula, która dostaje dziesięć punktów w skali Apgar.

W Centrum Zdrowia Dziecka Jadźka Kłapa-Zarecka opiekuje się Gabrysią, która choruje na poważną chorobę nowotworową. Leczenie chemioterapią zawiodło i konieczna jest operacja usunięcia guza z brzuszka dziewczynki.

Radek Smoczyński przedstawia zespół, z którym pracuje. Kamera obserwuje pracę poszczególnych specjalistów podczas operacji. Maciej Tyczyński przygotowuje się do występu w roli prelegenta na konferencji naukowej. W domu też czekają go poważne wyzwania przy opiece nad synem.

Joanna Wiśniewska-Goryń podejmuje się operacji Krzysztofa, który dwa lata temu przeciął sobie w pracy wargę szlifierką kątową. Ranę zszyto na ostrym dyżurze w Pułtusku, pozostały jednak rozlegle blizny, które sprawiają duży dyskomfort. Edyta Szymańska z kolei sprawdza stan pacjenta po przeszczepie wątroby. Szykuje się też do zabiegu wymiany gastrostomii przezskórnej u porzuconego przez rodziców Mateuszka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: