SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Młodzi lekarze odc. 1 - opis, streszczenie: Pierwszy dyżur szóstki lekarzy

Młodzi lekarze odc. 1 - opis, streszczenie: Pierwszy dyżur szóstki lekarzy

03.01.2016, godz. 02:00
Młodzi lekarze - nowy serial TVP1
Młodzi lekarze - nowy serial TVP1 foto: mlodzilekarze.tvp.pl

"Młodzi lekarze" odcinek 1 nowego serialu w TVP1 w niedzielę, 3.01.2016, o godz. 21.25. "Młodzi lekarze" odcinek 1 - streszczenie: Doktor Maciej Tyczyński dyżuruje na szpitalnym oddziale ratunkowym MSW w Warszawie. Musi m.in. zszyć ranę na głowie bezdomnego.

Na innym oddziale Joanna Wiśniewska-Goryń przyjmuje pacjentkę, która rok temu zachorowała na raka piersi. Kobieta marzy o rekonstrukcji usuniętej części ciała.

W przychodni w Strachówce Jadźka Kłapa-Zarecka staje przed trudnym zadaniem przyjęcia czterdziestu dziewięciu pacjentów w ciągu czterech godzin. Odskocznią od ciężkiej pracy jest dla niej komponowanie z mężem piosenki do serii o młodych lekarzach.

Tymczasem doktor Radek Smoczyński wykonuje skomplikowaną operację pod okiem profesora kardiochirurgii Piotra Suwalskiego. Na dyżur Moniki Drobniak w izbie przyjęć szpitala ginekologiczno-położniczego Inflancka przychodzi niewidoma pacjentka w dwudziestym tygodniu ciąży.

Z kolei Ewa Szymańska zajmuje się małą pacjentką Centrum Zdrowia Dziecka, która z uwagi na rzadką chorobę musi być karmiona strzykawką bezpośrednio do brzucha.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: