SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Miłość w rytmie disco 2 sezon odcinek 10 - opis, streszczenie: Szalona mamuśka

Miłość w rytmie disco 2 sezon odcinek 10 - opis, streszczenie: Szalona mamuśka

28.11.2015, godz. 02:00
Miłość w rytmie disco 2 sezon. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Robson (Jan Bielski), Klaudia (Dorota Kłębokowska)
Miłość w rytmie disco 2 sezon. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Robson (Jan Bielski), Klaudia (Dorota Kłębokowska) foto: Polo tv

"Miłość w rytmie disco" 2 sezon odcinek 10 w Polo TV w sobotę, 28.11.2015 o godz. 18.00. "Miłość w rytmie disco" 2 sezon dcinek 10 - streszczenie: W klubie pojawia się matka Klaudii, Bożena. Kobieta lubi towarzystwo młodszych mężczyzn. Pod nieobecność męża, który wyjechał do sanatorium, postanawia odwiedzić córkę i przy okazji zabawić się z jakimś młodym chłopakiem.

Klaudia próbuje odwieść matkę od tego pomysłu lecz ta nie ma zamiaru rezygnować z dobrej zabawy. Kiedy na horyzoncie pojawia się żigolak Tomek, Bożena nie waha się ani chwili. Zrozpaczona Klaudia prosi o pomoc Robsona.

Paweł wraca do sprawy zdjęcia, które Robson zrobił niewiernemu Grześkowi. Prosi Nikolę by pokazała mu feralnego mms-a. Barman odkrywa, że zdjęcie pochodzi z klubu Cichego. Wreszcie znalazł dowód na to, że ochroniarz coś kombinuje. Nikola żąda od Robsona wyjaśnień. Czy prawda o konszachtach ochroniarza i gangstera wyjdzie na jaw?

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: