SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia M jak miłość. Tomek i Jacek pobiją się o Asię na imieninach Agnieszki

M jak miłość. Tomek i Jacek pobiją się o Asię na imieninach Agnieszki

31.01.2017, godz. 23:14
M jak miłość, Josia (Barbara Kurdej-Szatan), Jacek (Jan Wieczorkowski)
M jak miłość, Josia (Barbara Kurdej-Szatan), Jacek (Jan Wieczorkowski) foto:

Agnieszka (Magdalena Walach) urządzi przyjęcie imieninowe, na które zaprosi Joasię (Barbara Kurdej-Szatan), Tomka (Andrzej Młynarczyk) i Jacka (Jan Wieczorkowski). Ten ostatnio odmówi i stwierdzi, że wyjedża. W 1276 odcinku "M jak miłość" biznesmen jednak zmieni plany i całkowicie pijany przyjdzie do mieszkania Olszewskiej. Pod wpływem alkoholu powie trochę za dużo, a Chodakowski wyprowadzi go na zewnątrz, by załatwić problem "po męsku". Co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1276 - wtorek, 7.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1276 odcinku "M jak miłość" Agnieszka urządzi skromne przyjęcie, na którym panowie wdadzą się w bójkę! Jacek, który początkowo stwierdzi, że wyjeżdża, zmieni plany i całkowicie pijany przyjedzie do mieszkania przyjaciółki.

Zobacz: M jak miłość. Andrzejek ma żonę!

Atmosfera nie będzie przyjemna... - Ta sytuacja, kiedy przychodzi Jacek do mieszkania Agnieszki wydaje się dla wszystkich dziwna, trochę stresująca - powiedział Andrzej Młynarczyk w "Kulisach serialu M jak miłość".

-Nasza zakochana para już jest - powie kompletnie pijany biznesmen - Cholerny farciarz zawsze mi sprzed nosa zwijałeś najlepsze babki.
-Przesadzasz - powie Tomek pod nosem.
-Zakochałem się w twojej kobiecie - doda biznesmen. W tym momencie Tomek poderwie się z krzesła i wyciągnie kumpla za drzwi mieszkania. Między mężczyznami dojdzie do ostrej przepychanki, a Joasia i Agnieszka będą w szoku.

Przeczytaj: M jak miłość. Olek zemści się za romans Magdy z Budzyńskim

Wygląda na to, że w 1276 odcinku "M jak miłość" przyjacielska relacja Jacka i Tomka dobiegnie końca. W "M jak miłość" Chodakowski uważał, że biznesmen działa w interesie jego i jego najbliższych, po tym wybryku już nie będzie chciał go znać.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: