SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Klan odc. 3119 - opis, streszczenie: Jerzy wciąż myśli o liście, który dostał i informacji w nim zawartej

Klan odc. 3119 - opis, streszczenie: Jerzy wciąż myśli o liście, który dostał i informacji w nim zawartej

28.04.2017, godz. 02:00
Klan
foto: tvp.pl

"Klan" odcinek 3119 w piątek, 28.04.2017, o godz. 18.00 w TVP1. "Klan" odcinek 3119 - streszczenie: Jerzy wciąż myśli o liście, który dostał, i szokującej informacji w nim zawartej. Nie wypiera się romansu z kobietą ze zdjęcia, ale nie wiedział o dziecku. Zastanawia się, czy powiedzieć o wszystkim Elżbiecie.

Antek radzi mu, by zrobił testy genetyczne, a wówczas wszystko się wyjaśni. Borys proponuje Kamili wyjazd na długi weekend w swoje rodzinne strony. Zarzeka się, że to będzie tylko przyjacielski wypad na łono natury, ale dziewczyna mu nie wierzy. Zwierza się Bożence, że wszystko zepsuła, i z tego związku wielkiej miłości już nie będzie. Jasiek planuje wyjechać z Ramoną do Topolina, żeby trochę odpocząć przed maturą. Grażynka opowiada Bolkowi o zbiórce Maćka na preclownię. Wprawdzie mają już pieniądze, ale Maciek sam nie rozwinie biznesu. Bolek zgadza się mu pomóc w sprawach urzędowych. Kiedy wpada do Grażynki, zastaje tam Urszulę z zaproszeniem na koncert promujący nową płytę Kornela. Paweł zagląda do restauracji Moniki. Razem z nią cieszy się z wyroku w sprawie Daniela, ale uprzedza, że ze swojego pozwu nie zrezygnuje. Agnieszka odbiera telefon od znajomego jogina. Zaprasza go do siebie. Janusz jednak nie jest zadowolony z niespodziewanego gościa.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: