SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Klan odc. 2917 - opis, streszczenie: Lubicz mówi synowi o chorobie

Klan odc. 2917 - opis, streszczenie: Lubicz mówi synowi o chorobie

01.04.2016, godz. 02:00
Klan
foto: tvp.pl

"Klan" odcinek 2917 w piątek, 1.04.2016, o godz. 17.55 w TVP1. "Klan" odcinek 2917 - streszczenie: Monika na wszelki wypadek przypomina Danielowi, o co go wczoraj prosiła. Chłopak ma dobrze traktować Feliksa, który dzisiaj się do nich przeprowadza. Ku jej zadowoleniu syn staje na wysokości zadania. Nawet z zainteresowaniem zagląda do książki, której autorem jest Feliks.

Paweł zastanawia się, czy nie mógłby pojechać chociaż na jeden dzień, aby popatrzeć, jak jego syn walczy na macie. Wiga jest absolutnie temu przeciwna. Uważa, że nadszedł czas, żeby powiedzieć chłopcu prawdę. Lubicz przyznaje jej racje. Mówi synowi o chorobie i zagrożeniach. Pawełek myśli, że ojciec ma HIV.

Feliks składa swoje CV u Agnieszki. Do gabinetu wchodzi były minister, który jak się okazuje, zna Feliksa z pracy w urzędzie dzielnicy. Po wyjściu partnera Moniki mówi Agnieszce o okolicznościach zwolnienia pana Nowaka z funkcji kierownika ds. terenów zielonych. Norbert dochodzi do wniosku, że przydałby mu się jeszcze jeden masaż. Kamila droczy się z nim, ponieważ jest lekko zazdrosna o Bognę. Niechętnie go zostawia pod opieką masażystki, kiedy sama musi pojechać na uczelnię, żeby złożyć poprawioną pracę licencjacką. Grażynka sprząta w popłochu przed imieninami. Dzwonek do drzwi zapowiada pierwszego niespodziewanego gościa. Właściciel warzywniaka osiedlowego ma pretensje o budowę parkingu.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: