SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Klan odc. 2911 - opis, streszczenie: Bożenka otrzymuje propozycje udziału w programie telewizyjnym

Klan odc. 2911 - opis, streszczenie: Bożenka otrzymuje propozycje udziału w programie telewizyjnym

22.03.2016, godz. 02:00
Klan
foto: tvp.pl

"Klan" odcinek 2911 we wtorek, 22.03.2016, o godz. 17.55 w TVP1. "Klan" odcinek 2911 - streszczenie: Bożenka otrzymuje propozycje udziału w programie telewizyjnym. Mówi jednak Miłoszowi, że nie ma zamiaru jej przyjąć. Ola i Agnieszka rozmawiają na temat choroby swojego ojca i jego planów na przyszłość. Zastanawiają się, czy dojdzie do ślubu z Wigą.

W Elmedzie doktor Koziełło oferuje Pawłowi swoje wparcie. Mężczyzna przyznaje, że chciałby uporządkować finansowe sprawy, zabezpieczyć syna i napisać testament. Michał zostawia pod opieką Elżbiety Stefanka i Marysię. Sam jedzie do rodziców Zyty, żeby pomóc w opiece nad pułkownikiem. Bolek odwiedza Pawła i wypytuje go o przygotowania do ślubu. Zaprasza także do Woli Tureckiej. Paweł informuje Bolka o swojej chorobie oraz o tym, że na razie zrezygnował z ceremonii. Kasia postanawia wypróbować nową deskę snowboardową. Wraca jednak do domu w bardzo kiepskim humorze.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: