SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Klan odc. 2900 - opis, streszczenie: Miłosz wraca po nocnych zdjęciach do domu i zastaje w nim Korbas

Klan odc. 2900 - opis, streszczenie: Miłosz wraca po nocnych zdjęciach do domu i zastaje w nim Korbas

07.03.2016, godz. 02:00
Klan
foto: tvp.pl

"Klan" odcinek 2900 w poniedziałek, 7.03.2016, o godz. 17.55 w TVP1. "Klan" odcinek 2900 - streszczenie: Miłosz wraca po nocnych zdjęciach do domu i zastaje w nim Korbasa. Ula tłumaczy się mu z obecności nowego chłopaka. Ola drąży temat kobiety, którą Rafał spotkał na lodowisku. Sugeruje, że ukochany wpadł jej w oko. Później dowiaduje się od Agnieszki, że to dziennikarka Marta, która wcześniej próbowała uprzykrzyć jej życie.

Michał zarzuca Bognie, że niepotrzebnie opowiedziała Zycie o ich dawnym związku. Gdy kobieta zaprzecza, zaczyna podejrzewać matkę. Wanda informuje Stasię i Jeremiasza, że z powodu choroby Wiesława nie mogą pojechać z nimi do Wilna. Gospodyni Elżbiety wpada na pomysł, by ich miejsce zajęły jej wnuki. Feliks opowiada Bogdanowi o wykładzie. Kamila czeka na pierwsze zamówienia w jej sklepie internetowym. Norbert uspokaja ją, że zapewnił dobre pozycjonowanie strony, więc sprzedaż powinna szybko ruszyć.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: