SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Klan odc. 2891 - opis, streszczenie: Kto pojedzie na trzymiesięczny kurs na Półwyspie Apenińskim?

Klan odc. 2891 - opis, streszczenie: Kto pojedzie na trzymiesięczny kurs na Półwyspie Apenińskim?

18.02.2016, godz. 02:00
Klan
foto: tvp.pl

"Klan" odcinek 2891 w czwartek, 18.02.2016, o godz. 17.55 w TVP1. "Klan" odcinek 2891 - streszczenie: Bolek stara się przekonać syna, że posiadanie fermy drobiu to dobry pomysł na przyszłość. Bożena wspiera teścia. Anna chce nagłośnić w mediach narodziny czworaczków w Feminie. Zjawia się z ekipą telewizyjną w Elmedzie, organizując wywiad z Tadeuszem. Lekarz ma też dać pokaz gry na akordeonie.

Feliks cały swój czas poświęca pracy w zakładzie pogrzebowym. Niespodziewanie z urlopu wraca Teresa. Deklaruje Nowakowi, że swoje zadanie już wypełnił i nie jest jej potrzebny. Nie chce też, by dłużej był jej wspólnikiem. Zyta dowiaduje się, że jej koleżanki zgłosiły Akademię Niemowlaka do zagranicznego konkursu. Udało im się wygrać trzymiesięczny kurs na Półwyspie Apenińskim. Tylko żona Michała zna język włoski, więc jedynie ona może jechać. Michałowi nie podoba się ten pomysł.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: