SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Klan odc. 2858 i 2859 - opis, streszczenie: Wigilia

Klan odc. 2858 i 2859 - opis, streszczenie: Wigilia

24.12.2015, godz. 02:00
Klan
foto: tvp.pl

"Klan" odcinek 2858 i 2859 w czwartek, 24.12.2015, o godz. 17.25 w TVP1. "Klan" świąteczny odcinek - streszczenie: W wigilijny poranek Feliks odwiedza Monikę i wręcza jej drobny upominek. Daniel chce jak najszybciej pozbyć się go z domu. Później Nowak dowiaduje się, że Teresa postanowiła dać drugą szansę Rudolfowi. Szymczak okłamuje Olę, że nie dostał premii.

Nie przyznaje się, że przegrał pieniądze u bukmachera. Do Lubicz przychodzi także Sławka. Poleca jej sklep ze zdrową żywnością, w którym pracuje aktualnie jej matka. Kuratorka postanawia odwiedzić kobietę i porozmawiać z nią o związku znajomej.

Michał dowiaduje się od Sandry, że rozpoczęła się operacja ich córki. Prosi Mariusza, by zawiózł synów na Sadybę, a sam jedzie do szpitala. Czesia nie jest zadowolona z efektów diety. Wraz z Anulką postanawiają zrobić sobie przerwę od odchudzania na okres świąt.

Pedro wychodzi ze szpitala. Czekają na niego Pawełek i sensei. Barbara odwozi Lubicza do domu i przeprasza spotkaną na Truskawieckiej Jadwigę za swoje zachowanie. Zyta dowiaduje się, że Michał pojechał do Sandry. Decyduje się zmienić plany i zatrzymać Stefanka w domu.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: