SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Kiedy się zakocham, odc. 67 - OPIS, STRESZCZENIE: Roberta traci dziecko

Kiedy się zakocham, odc. 67 - OPIS, STRESZCZENIE: Roberta traci dziecko

09.12.2011, godz. 02:55
Kiedy się zakocham - nowy serial na TV 4
Silvia Navarro i Juan Soler foto: TV 4

Renata jest pewna, że Rafael spotykał się z Robertą. Dziewczyna chce jechać do stolicy, żeby nie dopuścić do ślubu swojej siostry i Matiasa. Regina dowiaduje się, że Jeronimo rozstał się z żoną. Josefina nie wzywa lekarza do córki, w skutek czego Roberta traci dziecko.

Josefina zapewnia Robertę, że Rafael zabił się przez Renatę. Adriana opowiada Renacie o swoim spotkaniu z barmanem, który potwierdził jej, że Rafael często bywał w barze z Robertą. Dodaje także, że również Jeronimo umawiał się z Robertą. Renata decyduje się jechać do stolicy, aby nie dopuścić do ślubu Roberty i Matiasa. Niestety, brak jest wolnych lotów.

>>> KIEDY SIĘ ZAKOCHAM - wszystko o serialu

Regina przyjeżdża na "Piękną", gdzie dowiaduje się od Jeronimo o jego kłótni i rozstaniu z Renatą. Jest przekonana, że przyjaciel padł ofiarą oszustwa Josefiny. Renata wyznaje Agustinowi, że chciałaby mieć taką matkę jak Regina. Alvaro chce wmówić wszystkim, że ojcem dziecka Alfonsiny jest Ezequiel.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Dzwony wzywają wszystkich mieszkańców Ensenady do pomocy przy naprawie szkód wyrządzonych przez burze. W "Pięknej" wszyscy oczekują pierwszych rannych. Regina oferuje Jeronimo swoją pomoc. Roberta prosi matkę, aby wezwała lekarza. Wskutek odmowy Josefiny, dziewczyna traci dziecko. Josefina postanawia zachować to w tajemnicy i doprowadzić do ślubu córki z Matiasem.

autor: oprac. Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: