SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Kiedy się zakocham, odc. 182 - OPIS, STRESZCZENIE: Renata rodzi synka

Kiedy się zakocham, odc. 182 - OPIS, STRESZCZENIE: Renata rodzi synka

20.03.2012, godz. 02:45
Kiedy się zakocham
foto: TV 4

Roberta umiera, a Josefina traci rozum i zostaje zamknięta na oddziale psychiatrycznym w więzieniu. Renata rodzi synka, a Marina dwie córeczki. Jednak podczas porodu występują komplikacje i kobieta prosi, by rywalka zaopiekowała się jej dziewczynkami, a następnie umiera. Wino Rafaela "San Rafael" z winnicy "Pięknej" zdobywa nagrodę dla najlepszego trunku.

Roberta umiera. Josefina traci rozum. Zostaje zamknięta na oddziale psychiatrycznym więzienia. Lekarze nie dają jej szans na wyzdrowienie.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Nadchodzi dzień porodu Renaty. Jak się okazuje, ten sam co Mariny. Renata rodzi synka. Marina dwie córeczki. Niestety, występują komplikację. Marina błaga Renatę, aby zaopiekowała się jej córeczkami, Mariną i Mirene i pokochała je jak własne. Następnie umiera.

Mija kilka lat

Matilde i Adriana są szczęśliwymi żonami i matkami. Regina, Gonzalo, Constanza i Honorio nie mogą nacieszyć się swoimi wnukami. Jeronimo i Anibal rozmawiają o przyszłości chłopaka. Anibal chce odkupić ziemie, które należały do jego ojca.

>>> KONIEC KIEDY SIĘ ZAKOCHAM: Co zastąpi Kiedy się zakocham? EVA LUNA nowy serial w TV4 ZDJĘCIA

Wino Rafaela "San Rafael" z winnicy "Pięknej" zdobywa nagrodę dla najlepszego trunku. Renata i Jeronimo bawią się ze swoimi dziećmi w obrzęd ugniatania winogron.

autor: oprac. Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: