SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Kiedy się zakocham, odc. 180 - OPIS, STRESZCZENIE: Jeronimo zabija Agustina

Kiedy się zakocham, odc. 180 - OPIS, STRESZCZENIE: Jeronimo zabija Agustina

19.03.2012, godz. 02:40
Kiedy się zakocham - nowy serial na TV 4
Silvia Navarro i Juan Soler foto: TV 4

Jeronimo zabija Agustina i razem z Renata wracają do "Pięknej". Matilde i Carlos pobierają się. Josefina każe córce zaprosić na swoje 25 urodziny siostrę. Sama przebiera się za mężczyznę i obserwuje uroczystość.

Jeronimo robi unik. Następnie odwraca się i wbija miecz w Agustina. Mężczyzna umiera. Szczęśliwi Renata i Jeronimo wracają do "Pięknej". Anibal idzie na grób ojca. Mówi, że jest to ostatni raz, kiedy go odwiedza.

Matilde i Carlos pobierają się. Tego samego dnia odbywają się chrzciny Luz, córeczki Alfonsiny. Alison zmaga się z anoreksją. Alvaro z pomocą Anotonio organizuje w więzieniu spotkania AA. Ines otwiera swoją fundację. Renata i Jeronimo proponują Alison i Anibalowi, że będą finansować im ich edukację.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Josefina każe namówić Reginę na wyprawienie jej 25 urodzin, na które zaprosi Renatę. Wówczas planuje ją zabić. Nadchodzi dzień przyjęcia. Przebrana za mężczyznę Josefina pojawia się na przyjęciu i nie zostaje rozpoznana.

Roberta nie ma pojęcia, że rodzina od dawna wie, że nie jest córką Reginy. I jest to dla niej ostatnia szansa, aby się przyznać. Chcą na koniec imprezy zdemaskować Robertę. Roberta podsłuchuje, jak Regina nazywa Renatę córką, a Renata Reginę matką. Chce wiedzieć, dlaczego tak do siebie mówią.

autor: oprac. Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: