SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Kiedy się zakocham, odc. 170 - OPIS, STRESZCZENIE: Antonio znajduje w skrytce Josefiny akt urodzenia Roberty

Kiedy się zakocham, odc. 170 - OPIS, STRESZCZENIE: Antonio znajduje w skrytce Josefiny akt urodzenia Roberty

12.03.2012, godz. 02:45
Kiedy się zakocham
foto: TV 4

Dzięki Corinie, Constanza zostaje zwolniona z aresztu. Anibal mówi o. Severino, że to przez jego ojca nie doszło do ślubu Reanty i Jeronimo. Antonio znajduje w byłej skrytce Josefiny akt urodzenia Roberty. Renata dowiaduje się o romansie Roberty z Germanem.

Po zeznaniach Coriny, Constanza zostaje zwolniona z aresztu i oczyszczona z zarzutów. Matilde i Carlos godzą się. Anibal znajduje w komputerze Agustina dowód na to, że to z winy ojca nie odbył się ślub Renaty z Jeronimo. Mówi o wszystkim o. Severino. Allison dowiaduje się, że Agustin jest gotów na wszystko, aby mieć to czego pragnie. A teraz chce jedynie Renaty. O. Severino prosi Antonio, aby pojechał do Meksyku i odnalazł Jeronimo.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Antonio widzi w byłej skrytce Josefiny akt urodzenia Roberty. Myśli, że to jednak ona jest córką Reginy i zamierza jej go oddać. Isidro prosi, aby się wstrzymał i na razie oddał dokument jemu. Mówi, że już wkrótce dowiedzą się, która z dziewczyn jest córką Reginy, a która Josefiny.

Renata dowiaduje się o romansie Roberty z Germanem. Gonzalo potwierdza, że Blanca nie żyje. Niestety, pewnym jest także, że Josefina uciekła. Mężczyzna natychmiast zatrudnia ochronę dla całej rodziny.

Renata cały czas wątpi w to, że Jeronimo porzucił ją i uciekł. Zaczyna martwić się, że coś mu się stało, np. został porwany. Adriana stara się jej wytłumaczyć, że musi zaakceptować fakt, że mąż wybrał dzieci Mariny.

autor: oprac. Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: