SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Kiedy się zakocham, odc. 168 - OPIS, STRESZCZENIE: Roberta ma romans z Germanem

Kiedy się zakocham, odc. 168 - OPIS, STRESZCZENIE: Roberta ma romans z Germanem

09.03.2012, godz. 02:45
Kiedy się zakocham
foto: TV 4

Po wykonaniu badań, Renata wraca do Meksyku. Anibal stara się udowodnić, że Agustin winny jest zniknięcia Jeronimo i włamuje się do komputera ojca. Roberta umieszcza Josefinę w mieszkaniu Germana. Adriana i Matias potwierdzają, że Roberta i German są kochankami.

Po wykonaniu elektrokardiogramu lekarz pozwala Renacie jechać do Meksyku. Prosi, aby na miejscu zgłosiła się do kardiologa i była pod jego opieką.

Anibal stara się znaleźć dowód na to, że Agustin winny jest zniknięcia Jeronimo. Po wielu próbach udaje mu się złamać hasło do komputera ojca. Agustin myśli, jak odzyskać Renatę. Nie może jednak znieść myśli, że dziewczyna będzie miała dziecko z Jeronimo. Postanawia się go pozbyć.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Roberta zabiera Josefinę do mieszkania Germana. Każe jej siedzieć w pokoju służby i nie wychodzić. Policjanci próbują dojść, czy któreś z ciał ofiar pożaru należy do Josefiny. Isidro prosi mecenasa Alarcona, aby porównał odciski palców, które mu da z odciskami Reginy. Jest przekonany, że będą pasować.

Josefina cieszy się, że usunęła ze swojej drogi każdego, kto jej przeszkadzał. A dodatkowo udało jej się odnieść korzyści finansowe. Chce jak najszybciej otworzyć skrytkę Blanci i przywłaszczyć sobie jej majątek. Ines ma przeczucie, że Josefina uciekła z więzienia.

Adriana i Matias potwierdzają, że Roberta i German są kochankami. Agustin chce wykorzystać nienawiść Renaty do Jeronimo, aby ją odzyskać.

autor: oprac. Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: