SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Kiedy się zakocham, odc. 160 - OPIS, STRESZCZENIE: Jeronimo chce ponownie wzięli ślub z Renatą

Kiedy się zakocham, odc. 160 - OPIS, STRESZCZENIE: Jeronimo chce ponownie wzięli ślub z Renatą

05.03.2012, godz. 02:00
Kiedy się zakocham
foto: TV 4

Jeronimo proponuje Renacie, aby ponownie wzięli ślub cywilny i urządzili przyjęcie weselne w "Pięknej". Anibal decyduje się pozostać jeszcze przez jakiś czas u Agustina. Priscila opowiada Herminie o swoim związku z Carlosem.

Jeronimo otrzymuje zawiadomienie z episkopatu, że jego małżeństwo nie zostało anulowane. Szczęśliwy mężczyzna proponuje Renacie, aby ponownie wzięli ślub cywilny i urządzili przyjęcie weselne w "Pięknej".

Saul mówi Agustinowi, o tym co widziała Marina, kiedy poszła odwiedzić Jeronimo w areszcie. Dodaje, że jest już bardzo blisko wykonania zadania, które mu zlecił. Po rozmowie z Agustinem, Anibal decyduje się pozostać jeszcze przez jakiś czas na jego hacjendzie.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Priscila opowiada Herminie o swoim związku z Carlosem. Oszukana Matilde żąda wyjaśnień od narzeczonego. W wyniku kłótni dziewczyna oddaje Carlosowi pierścionek zaręczynowy. Osaczona przez Saula, Marina decyduje się na wyjazd z Valle de Guadalupe. Jedzie sama, ale wszystkim wmawia, że wraz z byłym narzeczonym.

Alfonsina czuje się upokorzona po swojej wizycie na hacjendzie Agustina. Roberta wręcza doktorowi Ojeda czek. Następnie informuje Josefinę i Blancę, że właśnie załatwiła im przejściówki na nocne wycieczki.

Ines odwiedza Constanzę. Kolejny raz przypomina jej, że zatrzymując córkę Coriny naraża na kłopoty nie tylko siebie, ale także fundację Reginy. Przyjaciółka broni się, że jest już za późno. Nie może zostawić dziecka samego.

autor: oprac. Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: