SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Kiedy się zakocham, odc. 155 - OPIS, STRESZCZENIE: Chema dowiaduje się, że ma guza mózgu

Kiedy się zakocham, odc. 155 - OPIS, STRESZCZENIE: Chema dowiaduje się, że ma guza mózgu

29.02.2012, godz. 02:50
Kiedy się zakocham
foto: TV 4

Marina spotyka na komisariacie Renatę i decyduje się na wyjazd z Valle de Guadalupe. Benjamin mówi Chemie, że ma guza mózgu i dodaje, że tylko z tego względu Adriana udawała jego dziewczynę. Renata chce zrobić wszystko, by wyciągnąć niewinnego męża z więzienia.

Renata prosi Agustina, aby wycofał oskarżenia przeciw jej mężowi. Mężczyzna odmawia. Okłamuje ją, że sprawa jest już w rękach władz i on nie może nic zrobić. Marina odwiedza Jeronimo w areszcie. Niebawem na komisariacie pojawia się także Renata. Marina czuje się nieszczęśliwa. To spotkanie wpływa na jej decyzję o wyjeździe z Valle de Guadalupe.

Po znalezieniu potrzebnych informacji, Agustin kontaktuje się z Saulem (Julio Manino), byłym narzeczonym Mariny i płaci mu, aby zabrał kobietę ze sobą.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Benjamin wyjaśnia Chemie, dlaczego Adriana udawała jego dziewczynę. Lekarz potwierdza chłopakowi, że ma guza mózgu, który nie nadaje się do operacji. Radzi mu, aby przeżył ostatnie tygodnie życia, czerpiąc z niego pełnymi garściami.

Renata dowiaduje się od męża, że dr Izaguirre zrzucił na niego całą winę. Dziewczyna obiecuje zrobić wszystko, co w jej mocy, aby wyciągnąć męża z więzienia. W tym celu odwiedza Alvaro w więzieniu i błaga go, aby wyznał prawdę. Nesme chce wiedzieć, co dostanie w zamian.

autor: oprac. Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: