SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Kiedy się zakocham, odc. 150 - OPIS, STRESZCZENIE: Chema zaczyna podejrzewać, że jest poważnie chory

Kiedy się zakocham, odc. 150 - OPIS, STRESZCZENIE: Chema zaczyna podejrzewać, że jest poważnie chory

27.02.2012, godz. 02:40
Kiedy się zakocham - nowy serial na TV 4
Silvia Navarro i Juan Soler foto: TV 4

Alfonsina cierpi po śmierci męża i jego kłamstwach. W trakcie pogrzebu Agustin mówi Alofonsinie, że wypłaci jej rentę po mężu. Josefina prosi Robertę o pieniądze. Chłopak orientuje się, że coś mu dolega i prosi lekarza, by powiedział mu prawdę.

Agustin płaci Melesio za wykonaną robotę i proponuje posadę Ezequiela za jakiś czas. Przekonuje także Robertę, że nadszedł czas, aby wmówiła siostrze, że Ezequiel ją zgwałcił. Alfonsina cierpi po śmierci męża i jego kłamstwach. Zawsze uważała go za dobrego i prawego człowieka. W trakcie pogrzebu Agustin proponuje Alofonsinie wypłacanie jej renty po mężu.

Ibarrola zaprasza Robertę na kolację. Adriana i Matias ponownie widzą ich razem. Ibarrola wyjaśnia Gonzalo, że stara się, aby Roberta poczuła się w firmie jak w domu. Josefina jedzie do firmy i spotyka się z córką. Prosi ją o pieniądze. Roberta i Josefina jadą do domu po potrzebną sumę. Na miejscu są zauważone przez Petrę. Josefina oświadcza córce, że ma ją odwiedzać i spełniać jej każdą prośbę.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Lekarz bada Chemę. Chłopak orientuje się, że coś mu dolega. Prosi doktora, aby powiedział mu prawdę. Lekarz umawia się z nim na szczerą rozmowę. Priscila (Michelle Ramaglia) przyjeżdża na hacjendę, aby oficjalnie pomóc Carlosowi wyprodukować wino. Nieoficjalnie, chce odzyskać swojego byłego narzeczonego.

autor: oprac. Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: