SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Kiedy się zakocham, odc. 136 - OPIS, STRESZCZENIE: W szpitalu Gonzalo otwiera oczy

Kiedy się zakocham, odc. 136 - OPIS, STRESZCZENIE: W szpitalu Gonzalo otwiera oczy

16.02.2012, godz. 02:40
Kiedy się zakocham
foto: TV 4

Chema godzi się z ojcem. Karina obawia się, że poszukiwany przez policję Alvaro dowie się o jej ślubie. Josefina próbuje nabrać wszystkich, że postradała zmysły. Gonzalo otwiera oczy, ale nie odzyskuje świadomości.

Chema godzi się z ojcem. Roberta i Agustin dalej spiskują, aby uprzykrzyć życie Renacie i Jeronimo. Regina przypomina sobie, jak Roberto ukrył przed nią fakt, że spotykał się z Robertą. Leoncio, szpieg nasłany przez Alvaro do Valle da Guadalupe już pracuje na hacjendzie „La Bonita”. Zawiadamia Nesme, że Karina i Lazaro planują się za tydzień pobrać. Jeronimo chce, aby Lazaro urządził swoje wesele na hacjendzie i proponuje, że pokryje wszystkie koszty ceremonii.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Karina obawia się, że poszukiwany przez policję Alvaro dowie się o jej ślubie. Rozpoczyna się rozprawa Josefiny. Porucznik Guizar namawia wszystkich, żeby zeznawali przeciwko oskarżonej, a wtedy szybciej zostanie skazana. Antonio także chce składać zeznania, mimo iż może zostać wmieszany w sprawę i trafić za kratki. Josefina wdaje się w konflikt z jedną z liderek w zakładzie karnym i trafia do karnej celi. Próbuje nabrać wszystkich, że postradała zmysły.

W szpitalu Gonzalo otwiera oczy, ale nie odzyskuje świadomości. Lekarz nie potrafi oszacować, jak długo pacjent może pozostać w tym stanie i namawia rodzinę, by spróbowała go pobudzić. Roberta obawia się, że to w niczym nie pomoże, ale Renata ma odmienne zdanie i wierzy, że uda jej się pomóc Gonzalo.

autor: oprac. Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: