SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Hell On Wheels - Witaj w piekle odc. 6 - opis, streszczenie: Toole przyłapuje Evę i Elama samych w namiocie

Hell On Wheels - Witaj w piekle odc. 6 - opis, streszczenie: Toole przyłapuje Evę i Elama samych w namiocie

21.10.2016, godz. 17:00
Hell On Wheels - Witaj w piekle
Hell On Wheels - Witaj w piekle foto: Fokus TV

"Hell On Wheels - Witaj w piekle" odcinek 6 nowego serialu w FOKUS TV w piątek, 21.10.2016, o godz. 22. "Hell On Wheels - Witaj w piekle" odcinek 6 streszczenie: Senator Crane przybywa do miasteczka Hell on Wheels. Ogłasza, że zamierza pokojowo negocjować z Czejenami. Jednak strony nie dochodzą do porozumienia. Senator ostrzega wodza Liczne Konie, że jeśli nie zaakceptuje oferty, jego lud czeka śmierć.

Swede donosi Crane’owi, że Durant użył pieniędzy Union Pacific do spekulacji na giełdzie. W zamian za tę wiadomość liczy na informacje o sierżancie Harperze. Lily decyduje się na opuszczenie osady. Zauważa jednak, że jedna z indiańskich kobiet nosi kapelusz Roberta, co oznacza, że jego zabójcy są w mieście. Cullen odradza Lily zemstę, która może mieć krwawe konsekwencje dla wielu osób. Toole przyłapuje Evę i Elama samych w namiocie. Jego ludzie dokonują okrutnego pobicia byłego niewolnika.

Źródło: Fokus TV
autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: