SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Dzikie serce. Octavio wyjeżdża do Mexico City, by odnaleźć Maricruz

Dzikie serce. Octavio wyjeżdża do Mexico City, by odnaleźć Maricruz

04.09.2015, godz. 16:44
	Dzikie serce (Corazon indomable). Maricruz (Ana Brenda Contreras), Octavio (Daniel Arenas)
Dzikie serce (Corazon indomable). Maricruz (Ana Brenda Contreras), Octavio (Daniel Arenas) foto: TELEVISA

Serial "Dzikie serce" odcinki 134-138 w TV4 od poniedziałku, 7.09.2015, do piątku, 11.09.2015, o godz. 17.00. Co się wydarzy w telenoweli "Dzikie serce" ("Corazon indomable")? Jak potoczą się losy Maricruz (Ana Brenda Contreras) i Octavio (Daniel Arenas)? "Dzikie serce" odcinki 134-138 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co będzie w nowych odcinkach serialu "Dzikie serce"?

"Dzikie serce" odcinek 134 - poniedziałek, 7.09.2015, o godz. 17 w TV4

Maricruz wyznaje Octaviowi, że nie wyjdzie za Alvara. Simona przed wyjazdem na operację składa Maricruz propozycję. Da jej pieniądze, by opuściła ranczo i pozwoliła jej w spokoju przeżyć resztę życia z Octaviem. Jednocześnie zapewnia, że jeśli operacja jej nie pomoże, Octavio i Maricruz będą mogli żyć razem w dostatku. Miguel nie chce się zgodzić na pobyt Jose Antonia na ranczu. Esther prosi Simonę, by nie pozwoliła wyrzucić ich z rancza.

Patrz: Dzikie serce. Ana Brenda Contreras poświęciła się dla roli Maricruz

"Dzikie serce" odcinek 135 - wtorek, 8.09.2015, o godz. 17 w TV4

Simona prosi Ofelię, by czuwała nad jej dzieckiem i mężem, kiedy ona będzie w Meksyku. Ludzie z Realengo kierują swoją złość przeciwko Jose Antoniowi kiedy ich domy mają zostać zburzone i obwiniają o wszystko Maricruz. Ojciec Julian bezskutecznie próbuje ich uspokoić i broni Maricruz.

 

"Dzikie serce" odcinek 136 - środa, 9.09.2015, o godz. 17 w TV4

Maricruz zapowiada Juanicie, że spotkają się z Octaviem w Meksyku po operacji Simony. Octavio wyznaje Miguelowi, że kiedy Simona wróci na ranczo on wyjedzie z Maricruz. Miguel mówi jej, że Octavio już jej nie kocha. W Meksyku do Maricruz podchodzi Alfonso. Mówi, że jest malarzem i prosi, by zgodziła się mu pozować.

Zobacz: Dzikie serce. Bohaterowie serialu Dzikie serce. Obsada, aktorzy z nowej telenoweli w TV4

"Dzikie serce" odcinek 137 - czwartek,  10.09.2015, o godz. 17 w TV4

Simona dochodzi do wniosku, że nie kocha już Octavia. Maricruz żegna się z Miguelem i radzi mu zastanowić się nad błędami i złymi uczynkami, które popełnił. Octavio jedzie do Mexico City, by odnaleźć Maricruz. Spotyka tam przyjaciela z dzieciństwa, Alfonsa.


"Dzikie serce" odcinek 138  - piątek, 11.09.2015, o godz. 17 w TV4

Maricruz widzi na ulicy kogoś kto do złudzenia przypomina jej Octavia. Nazario postanawia zabić Miguela. Santa w liście do Juanity pisze, że Octavio jest w stolicy.

Chcesz wiedzieć więcej o telenowelach? Polub nas na FACEBOOKU!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: