SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Druga szansa odc. 13 - opis, streszczenie: Nieszczęśliwe zakończenie. Marcin zostawi Monikę dla Kingi

Druga szansa odc. 13 - opis, streszczenie: Nieszczęśliwe zakończenie. Marcin zostawi Monikę dla Kingi

16.05.2016, godz. 02:00
Druga szansa odcinek 13, Kinga (Tamara Arciuch)
Druga szansa odcinek 13, Kinga (Tamara Arciuch) foto:

"Druga szansa" ostatni odcinek w poniedziałek 16.05.2016 o godz. 21.30 w TVN. "Druga szansa" odcinek 13 - streszczenie: Jakub i Marcin mogą opuścić areszt dzięki zeznaniom Moniki. Tymczasem ona organizuje koncert charytatywny. Później Zeit prosi Borecką, by wróciła do niego i do firmy. Kinga wyznaje Arturowi, że wyniki jej badań są dobre. Marcin, który wciąż nie wie o chorobie żony, sądzi, że wyjechała do kochanka.

Monika uczestniczy w imprezie urodzinowej Kalinki. Lidka namawia siostrę, żeby zrobiła coś dla siebie. Borecka zawozi do szpitala bilety na Islandię i dołącza do nich liścik, w którym prosi, by razem z Marcinem dali sobie drugą szansę. Ksawery próbuje naprawić relację z Justyną. Kinga znajduje pozostawiony przez rywalkę bilecik i niszczy go. Wieczorem odbywa się koncert charytatywny.

Pojawia się na nim Nina. Jest dumna z Justyny, która występuje na scenie. Do klubu przychodzi też Marcin, który prosi Borecką, by poleciała z nim na Islandię. Zazdrosna Kinga symuluje złe samopoczucie. Kiedy mąż odwozi ją do domu, wyznaje mu prawdę na temat swojej choroby. Lekarz decyduje się nie wyjeżdżać.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: