SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Druga szansa odc. 11 - opis, streszczenie: Jakub rzuci Sarę i powie Monice kto ją wrobił w narkotyki

Druga szansa odc. 11 - opis, streszczenie: Jakub rzuci Sarę i powie Monice kto ją wrobił w narkotyki

02.05.2016, godz. 02:00
Druga szansa odciek 11, Jakub Zeit (Rafał Królikowski)
Druga szansa odciek 11, Jakub Zeit (Rafał Królikowski) foto:

"Druga szansa" odc. 11 w poniedziałek 2.05.2016 o godz. 21.30 w TVN. "Druga szansa" odcinek 11 - streszczenie: Justyna i Ksawery godzą się. Kiedy okazuje się, że dziewczyna ma problemy finansowe, on znajduje sposób, by jej pomóc. Będą razem grać i śpiewać. Tymczasem Monika zostaje wezwana przez panią Jadzię do pana Bronka.

Jego stan gwałtownie się pogorszył, a sam pacjent odmawia dalszego leczenia. Borecka chce zorganizować dla niego kampanię społeczną, dzięki której nakłoni ludzi do oddawania narządów na przeszczepy. Bronek miałby zostać twarzą przedsięwzięcia.

Jakub Zeit usuwa Sarę zarówno z serialu, jak i ze swojego życia. Robi to po, by chronić Monikę. Dawni kochankowie zbliżają się do siebie. Kinga i Marcin spędzają razem coraz więcej czasu, gdyż kłopoty Ksawerego umacniają ich relację. Kobieta dalej nie wyznała mężowi, że ma problemy ze zdrowiem, w tajemnicy przed nim przygotowuje się do zabiegu. Pewnego dnia odwiedza Marcina w mieszkaniu. Dochodzi wówczas do pocałunku. Artur zastanawia się, czy ktoś taki jak on nie skrzywdzi Oli.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: