SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Druga szansa 2 sezon odc. 7 - opis, streszczenie: Justyna i Ksawery rozstają się

Druga szansa 2 sezon odc. 7 - opis, streszczenie: Justyna i Ksawery rozstają się

17.10.2016, godz. 02:00
Druga szansa odcinek 13, Kinga (Tamara Arciuch), Marcin (Bartłomiej Świderski), Ksawery (Maciej Musiałowski)
Druga szansa odcinek 13, Kinga (Tamara Arciuch), Marcin (Bartłomiej Świderski), Ksawery (Maciej Musiałowski) foto: TVN/X-NEWS

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 7 w poniedziałek 17.10.2016 o godz. 21.30 w TVN. "Druga szansa" odcinek 20 - streszczenie: Justyna i Ksawery rozstają się. Fundacja, która propaguje przeszczepy, chce nakręcić w szpitalu cykl dokumentalny, poświęcony transplantacji. Monika nie wie jeszcze, że Marcin nie wyjechał do Bostonu z jej powodu. Prezes prosi ją, by poszła na spotkanie w sprawie nagród telewizyjnych.

Na miejscu okazuje się, że wyniki głosowania są sfałszowane. Następnego dnia prezes chwali się trzema nominacjami dla serialu "Szansa", w tym jedną dla producentki. Sara idzie na spotkanie z producentem filmowym. Inny kandydat do roli, przystojny i zdolny Kamil, zaczyna ją uwodzić. Lidce i Grzegorzowi grozi eksmisja. Muszą zamieszkać u rodziców, co rodzi kolejne problemy. Hrabina zgadza się, by Zeit produkował demaskatorski program o celebrytach. Kobieta chce uczynić Borecką bohaterką pierwszego odcinka. Jakub wybiera jednak prezesa. Tymczasem Adam i Monika jadą na festiwal filmowy, gdzie kobieta ma być prelegentką. Kiedy zostają sami, dzwoni do niej Ola, która mówi przyjaciółce o decyzji Marcina.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: