SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Druga szansa 2 sezon odc. 6 - opis, streszczenie: Monika i Marcin spędzają razem noc

Druga szansa 2 sezon odc. 6 - opis, streszczenie: Monika i Marcin spędzają razem noc

10.10.2016, godz. 02:00
Druga szansa 2 odcinek 6, Marcin (Bartłomiej Świderski), Monika (Małogrzata Kożuchowska)
Druga szansa 2 odcinek 6, Marcin (Bartłomiej Świderski), Monika (Małogrzata Kożuchowska) foto:

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 6 w poniedziałek 10.10.2016 o godz. 21.30 w TVN. "Druga szansa" odcinek 19 - streszczenie: Monika i Marcin spędzają razem noc. Następnego ranka Borecka wyjeżdża bez pożegnania. Tymczasem Grzegorz próbuje wytłumaczyć Lidce, że Alina - na czas pobytu za granicą - zostawiła pod ich opieką jego synka. Ustalają, co powiedzą rodzinie i najbliższym.

Firma Moniki przejmuje opiekę nad serialem "Szansa", dzięki czemu zostaje ona zarazem producentką i agentką. Nie podoba się to Starczyńskiej. Kobieta wciąż próbuje przekonać Justynę, by została jej podopieczną. W końcu młoda artystka ulega. Sara i Dominik spędzają razem czas na placu zabaw. Aktorka nie wie, że są obserwowani przez paparazzich.

Grzegorz pomaga Lidce przy prowadzeniu cateringu. Popełnia jednak poważny błąd przy zbieraniu zamówień. Prezes zaprasza Monikę na drinka w gronie ważnych osobistości rynku telewizyjnego. Wśród gości znaleźli się Hein, Markowski i Jakub Zeit. Z kolacji Borecką zabiera Adam. Idą na spacer nad Wisłę. Marcin rezygnuje z wyjazdu do Bostonu, namawia jednak Kingę, by realizowała swoje marzenia.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: