SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Druga szansa 2 sezon odc. 4 - opis, streszczenie: Bronek umiera podczas transplantacji nerki

Druga szansa 2 sezon odc. 4 - opis, streszczenie: Bronek umiera podczas transplantacji nerki

26.09.2016, godz. 02:00
Druga szansa 2 odcinek 4. Bronek (Henryk Gołębiewski)
Druga szansa 2 odcinek 4. Bronek (Henryk Gołębiewski) foto: TVN/X-NEWS

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 4 w poniedziałek 26.09.2016 o godz. 21.30 w TVN. "Druga szansa" odcinek 17 - streszczenie: Bronek umiera podczas transplantacji nerki. Marcin nie może pogodzić się z tym, że nie uratował pacjenta. Postanawia zrezygnować z pracy w szpitalu.

Na planie serialu "Szansa" pojawia się nowy prezes zarządu stacji, Adam. Ma wiele uwag. Monika robi wszystko, by odwieść go od decyzji o zawieszeniu produkcji. Wkrótce dyrektor telewizji zaprasza ją i Swenssona na pojednawczą kolację. Podczas niej Adam zauważa, że cierpiąca po śmierci Bronka Borecka jest myślami daleko stąd i szybko kończy spotkanie.

Sara chce zabrać Dominika do Warszawy i spróbować być dla niego dobrą matką. Podczas podróży dowiaduje się, że jest wzywana do prokuratury. Zarzuty dla niej oznaczają uniewinnienie Moniki. Justyna wprowadza się do Ksawerego, choć nie jest pewna, czy dobrze robi. Laura staje się powodem nieporozumień w ich związku. Komornik blokuje Zeitowi dostęp do kont bankowych i zajmuje mienie. Co więcej, Starczyńska przejmuje jego firmę. Kinga organizuje wyjazd do USA na kolejne stypendium.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: