SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Druga szansa 2 sezon odc. 12 - opis, streszczenie: Marcin zaprasza Monikę na kolację

Druga szansa 2 sezon odc. 12 - opis, streszczenie: Marcin zaprasza Monikę na kolację

21.11.2016, godz. 02:00
Druga szansa 2 sezon odcinek 12 Monika (Małgorzata Kożuchowska) Marcin (Bartłomiej Świderski)
Druga szansa 2 sezon odcinek 12 Monika (Małgorzata Kożuchowska) Marcin (Bartłomiej Świderski) foto:

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 12 w poniedziałek 21.11.2016 o godz. 21.30 w TVN. "Druga szansa" odcinek 25 - streszczenie: Monika popadła w ostry zawodowy konflikt z Adamem. Mężczyzna wciąż jest jej przełożonym i korzysta ze swojej pozycji, by rozgrywać prywatne spory. Przyspiesza emisję dokumentu o transplantacjach, co rodzi nowe problemy.

Borecka spotyka w szpitalu Marcina. Pani Jadzia ostrzega ją przed zaborczymi i zazdrosnymi mężczyznami, którzy zbyt łatwo tracą nad sobą panowanie. Kryński zapisuje ojca na badania. Mężczyzny pilnuje pani Jadzia. Kalinka ma do matki pretensję o to, że nie chce ona zamieszkać z Grzegorzem. Modest podrywa Justynę. Monika i Adam idą na pokaz mody, na którym wystąpi Ksawery. Dziennikarze sądzą, że wciąż są parą. Na imprezę przychodzi też Justyna.

Laura próbuje ją skompromitować, przez co wywołuje kłótnię z Ksawerym. Starczyńska zleciła detektywowi odnalezienie Kamila. Liczy na wyjaśnienie sytuacji. Igor proponuje Lidce wspólne prowadzenie restauracji, a ona zgadza się. Marcin zaprasza Monikę na kolację. Kobieta nie dociera do restauracji, ponieważ mdleje w mieszkaniu.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: