SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Druga szansa 2 sezon odc. 11 - opis, streszczenie: Kryński dostrzega siniaka Moniki. Jedzie do Adama.

Druga szansa 2 sezon odc. 11 - opis, streszczenie: Kryński dostrzega siniaka Moniki. Jedzie do Adama.

14.11.2016, godz. 02:00
Druga szansa 2 odcinek 6, Marcin (Bartłomiej Świderski), Monika (Małogrzata Kożuchowska)
Druga szansa 2 odcinek 6, Marcin (Bartłomiej Świderski), Monika (Małogrzata Kożuchowska) foto:

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 11 w poniedziałek 14.11.2016 o godz. 21.30 w TVN. "Druga szansa" odcinek 24 - streszczenie: Adam próbuje przeprosić Monikę. Następnego dnia Borecka jedzie do szpitala, gdzie wciąż kręcony jest dokument o transplantologii. Kiedy jednak Marcin zaczyna żartować na temat jej kolacji ze Swenssonem, ucieka. Później lekarz odkrywa, że jego ojciec wypisał się ze szpitala i ukrył u Ksawerego.

Grzegorz po raz kolejny łamie obietnicę, którą dał Lidce. Wieczorem do kobiety dzwoni Igor. Proponuje, żeby przejęła po jego znajomym włoską knajpkę. Okazuje się, że ojciec Kamila ma problemy finansowe. Starczyńska oferuje kochankowi pożyczkę. Wkrótce kobieta otrzymuje filmik, na którym widać ją i chłopaka w niedwuznacznej sytuacji. Na domiar złego Starczyńska zostaje okradziona, a Kamil znika bez śladu. Moniki wyjeżdża do rodzinnego Otwocka. Justyna prosi Ksawerego, by zrezygnował z praw do ich wspólnej piosenki. Ola opuszcza mieszkanie Artura. Mężczyzna odnajduje ukochaną i oświadcza się jej. Ojciec Marcina wraca do szpitala. Kryński dostrzega siniaka Moniki. Jedzie do Adama.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: