SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Druga szansa 2 sezon odc. 1 - opis, streszczenie: Monika poznaje Adama Swenssona

Druga szansa 2 sezon odc. 1 - opis, streszczenie: Monika poznaje Adama Swenssona

05.09.2016, godz. 02:00
Małgorzata Kożuchowska, Bartłomiej Topa
Małgorzata Kożuchowska, Bartłomiej Topa foto:

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 1 w poniedziałek 5.09.2016 o godz. 21.30 w TVN. "Druga szansa" odcinek 14 - streszczenie: Jakub i Marcin czekają na Monikę, która wraca z Islandii. Jej samolot ma poważną awarię. Borecką pociesza spokój współpasażera, Adama Swenssona (Bartłomiej Topa).

Marcin musi jechać do domu. Okazuje się bowiem, że Ksawery znalazł testament matki. W szpitalu Artur operuje pana Bronka. Na wynik zabiegu czeka pani Jadzia, dla której mężczyzna przestał być obojętny. Samolot ląduje bezpiecznie w Radomiu. Adam proponuje Monice, że zawiezie ją do Warszawy. Podczas podróży Borecka dowiaduje się o operacji pana Bronka. Sądzi, że pacjent otrzymał nową nerkę. Idzie do szpitala, gdzie spotyka Marcina. Nie chce słuchać jego tłumaczenia.

Niedługo później Monika odkrywa, że kiedy była za granicą, właściciel mieszkania wypowiedział umowę najmu jej i Oli. Zeit zostaje pobity. Musi w ciągu tygodnia zwrócić pieniądze niejakiemu Heinowi. Borecka przejmuje kontrolę nad produkcją serialu. Rozpoczyna od cateringu. O dostarczenie dań prosi Lidkę. W ten sposób jej siostra poznaje Igora.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: