SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Czas honoru, odc. 38 - streszczenie, opis. Wanda śledzi Tadeusza

Czas honoru, odc. 38 - streszczenie, opis. Wanda śledzi Tadeusza

30.08.2011, godz. 02:15
Krystian Wieczorek w Czasie honoru
foto: © AKPA

Bronek i jego ojciec zeznają przed sądem podziemnym, że są niewinni. Michał informuje Celinę, że Krzysztof zginął podczas ucieczki. Wanda śledzi Tadeusza i odkrywa, że regularnie spotyka się z jakimś mężczyzną. Maria zostaje wysłana do Oświęcimia.

Bronek i jego ojciec są przesłuchiwani przez członków sądu podziemnego. Tadeusz zeznaje pod przysięgą, że nie mówił koledze o akcji likwidacyjnej Woyciechowskiego.

>>> Czas honoru - wszystko o produkcji TVP2 na SUPERSERIALE.pl

Celina dowiaduje się od Michała, że Krzysztof zginął z rąk Niemców w czasie ucieczki.

Romek i Lena za pośrednictwem Klugego organizują dla rodziców wyjazd do Palestyny. Mongoł zostaje aresztowany. Sajkowska i jej przyjaciółka Rutka tracą pracę.

Tadeusz namawia kolegów na kolejną akcję, dzięki której oddział odzyska wiarygodność w oczach dowództwa. Wanda podejrzewa, że szpiclem jest Tadeusz i zaczyna go śledzić. Wkrótce odkrywa, że regularnie spotyka się on z nieznajomym mężczyzną.

Helenę odwiedza ciotka Adasia. Kobieta obiecuje krewnej chłopca, że go odnajdzie. Maria ratuje Milenę przed wywózką. Za wywołanie porodu u więźniarki lekarka zostaje wysłana do Oświęcimia.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Rainer przekonuje Tadeusza, że Halbe zabił Kellera. Staszek zanosi Sorokinowi pismo od Komendy Głównej AK, w którym dowódcy polskiego podziemia zapewniają, że nie wydali Niemcom sowieckich agentów. Śledzi go Ruda.

Wkrótce Janek, Władek, Michał i Bronek atakują kryjówkę Rosjan. W strzelaninie giną Sorokin i Staszek. Karol zdradza spiskowcom, gdzie przetrzymywany jest Radziszewski.

autor: oprac. Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: