SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Bodo odc. 8 - opis, streszczenie: Eugeniusz Bodo i Witold Roland mają wypadek

Bodo odc. 8 - opis, streszczenie: Eugeniusz Bodo i Witold Roland mają wypadek

23.04.2016, godz. 02:00
Bodo. Eugeniusz Bodo (Tomasz Schuchardt), Karol Hanusz (Eryk Kulm), Witold Roland (Stefan Pawłowski)
Bodo. Eugeniusz Bodo (Tomasz Schuchardt), Karol Hanusz (Eryk Kulm), Witold Roland (Stefan Pawłowski) foto: EAST NEWS

"Bodo" odcinek 8 nowego serialu w TVP1 w niedzielę, 24.04.2016, o godz. 20.25. "Bodo" odcinek 8 - streszczenie: Rok 1928. Eugeniusz kupuje samochód. Nie posiada jeszcze prawa jazdy, więc wynajmuje kierowcę. Okazuje się nim być jego dawny przyjaciel Antek.

Artysta wciąż nie może zapomnieć o Norze Ney. Rzuca się w wir pracy z Rolandem i Hanuszem. Na przyjęciu po premierze rewii spotyka kapitana Magierę, któremu wcześniej uratował życie. Żali się mu na brak poważnych propozycji filmowych. Następnego dnia w jego mieszkaniu zjawia się przerażony producent, który proponuje mu dużą rolę.

Zaskoczony Bodo odwiedza oficera i odkrywa, że ma on dostęp do władzy i pieniędzy. Proponuje mu wyprodukowanie niezależnego przeboju. Kapitan przystaje na ten pomysł, ale pod pewnymi warunkami. Rozpoczynają się próby, w których uczestniczą Hanusz, Roland i jego żona. Wkrótce Eugeniusz przekonuje się, że współpraca z Magierą nie będzie łatwa. Kapitan wprowadza własnych aktorów, przepisuje scenariusz i zwalnia Witolda...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: