SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Bodo odc. 7 - opis, streszczenie: Pierwszy film z Eugeniuszem Bodo hitem

Bodo odc. 7 - opis, streszczenie: Pierwszy film z Eugeniuszem Bodo hitem

16.04.2016, godz. 02:00
Bodo. Eugeniusz Bodo (Tomasz Schuchardt), Ada (Anna Pijanowska)
Bodo. Eugeniusz Bodo (Tomasz Schuchardt), Ada (Anna Pijanowska) foto: EAST NEWS/AKPA

"Bodo" odcinek 7 nowego serialu w TVP1 w niedzielę, 17.04.2016, o godz. 20.25. "Bodo" odcinek 7 - streszczenie: Premiera pierwszego filmu z udziałem Eugeniusza okazuje się wielkim sukcesem. Artysta promuje w prasie swój romans z odtwórczynią głównej roli.

Zgłasza się do niego August Rączyński, który oferuje mu swoją pomoc w rozwoju filmowej kariery za granicą. Bodo odrzuca jego ofertę.

Tymczasem matka aktora angażuje się w związek z jednym z dyrektorów Qui Pro Quo i stara się nakłonić syna do powrotu do teatru. Jakiś czas później Eugeniusz spotyka się w restauracji z Henrykiem Szaro, który proponuje mu rolę w produkcji historycznej o powstaniu styczniowym.

Aktor jednak i tą propozycję odrzuca. W kolejnych tygodniach nie otrzymuje już żadnych nowych ofert. Docierają do niego wieści o nowej gwieździe Qui Pro Quo, Adolfie Dymszy, a także coraz lepiej prosperującym teatrze Perskie Oko, który prowadzą Zula Pogorzelska i Konrad Toma. Nadchodzi maj 1926 roku. Marszałek Piłsudski zbrojnie przejmuje władzę w kraju. W trakcie walk w stolicy Bodo udziela pomocy rannemu kapitanowi Magierze. Wojskowy obiecuje odwdzięczyć mu się za przysługę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: