SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Bodo odc. 4 - opis, streszczenie: Śmierć ojca Eugeniusza, Teodora Junod

Bodo odc. 4 - opis, streszczenie: Śmierć ojca Eugeniusza, Teodora Junod

26.03.2016, godz. 02:00
Bodo. Jadwiga Dorota Junod (Agnieszka Wosińska), Teodor (Mariusz Bonaszewski)
Bodo. Jadwiga Dorota Junod (Agnieszka Wosińska), Teodor (Mariusz Bonaszewski) foto: bodo.tvp.pl/ Bodo TVP Facebook/ AKPA

"Bodo" odcinek 4 nowego serialu w TVP1 w niedzielę, 27.03.2016, o godz. 20.25. "Bodo" odcinek 4 - streszczenie: Premierowy występ w poznańskim teatrze nie otwiera przed Eugeniuszem drzwi do wielkiej kariery. Artysta, chcąc zarobić na chleb, musi grać w podrzędnej knajpie w Pabianicach.

Po jednym z występów, którego świadkiem była Ada, rezygnuje i dołącza do grupy grabarzy, którzy sprzątają ciała zmarłych na grypę hiszpankę. Jest coraz bardziej zrezygnowany. Jakiś czas później pijanego do nieprzytomności aktora odnajduje dawny współwłaściciel Uranii, Edward Vortheil.

On, Dorota i Teodor starają się pomóc Eugeniuszowi, który jednak nie jest już zainteresowany pracą w teatrze. Wszystko zmienia się, gdy okazuje się, że Teodor jest ciężko chory. Bodo postanawia przeprowadzić się z rodziną do Warszawy. Wykorzystując poparcie Edwarda, zdobywa pracę w jednym ze stołecznych teatrów. Mordercze próby łączy z fizyczną pracą, która pozwala mu utrzymać siebie i Dorotę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: