SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Bodo odc. 11 - opis, streszczenie: Eugeniusz Bodo rozstaje się z Reri

Bodo odc. 11 - opis, streszczenie: Eugeniusz Bodo rozstaje się z Reri

14.05.2016, godz. 02:00
Bodo. Reri (Patricia Kazadi)
Bodo. Reri (Patricia Kazadi) foto: bodo.tvp.pl

"Bodo" odcinek 11 nowego serialu w TVP1 w niedzielę, 15.05.2016, o godz. 20.25. "Bodo" odcinek 11- streszczenie: Relacje między Eugeniuszem Bodo (Tomasz Schuchardt) a Reri (Patricia Kazadi) ulegają pogorszeniu. Artystka pogrąża się w uzależnieniu od alkoholu. Bodo specjalnie dla ukochanej pisze scenariusz filmu "Czarna perła".

Tymczasem do stolicy przyjeżdża Ada (Anna Pijanowska) z Hansem (Adam Fidusiewicz). Reri odkrywa, że Adę i Bodo kiedyś łączyło uczucie. Zapoznaje się też ze scenariuszem Eugeniusza, który opowiada o jego rozterkach uczuciowych. Kilka dni później Bodo odwiedza Adę. Między nimi dochodzi do pocałunku, co przypadkiem widzi córka Ady.

Eugeniusz doprowadza do spotkania Zuli Pogorzelskiej (Roma Gąsiorowska) z Hansem. Cierpi ona na poważną chorobę kręgosłupa. Na planie filmowym Reri śpiewa dla Bodo piosenkę. Eugeniusz zaś uświadamia sobie, że w jego życiu liczy się tylko Ada. Po zakończeniu zdjęć do filmu rozstaje się z Reri. W szpitalu w Wilnie umiera Zula Pogorzelska. Bodo dedykuje jej swój największy przebój - "Sex appeal".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: