SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Barwy szczęścia odc. 1637 - opis, streszczenie: Angela wciąż cierpi po rozstaniu z Kajtkiem

Barwy szczęścia odc. 1637 - opis, streszczenie: Angela wciąż cierpi po rozstaniu z Kajtkiem

07.04.2017, godz. 02:00
Barwy szczęścia odcinek 1637, Angela (Helena Englert), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), Kajtek (Jakub Dmochowski), Eryk (Patryk Cebulski)
Barwy szczęścia odcinek 1637, Angela (Helena Englert), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), Kajtek (Jakub Dmochowski), Eryk (Patryk Cebulski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia", odcinek 1637 w TVP2 w piątek, 07.04.2017, o godz. 20.05. "Barwy szczęścia"odc. 1637 streszczenie: Angela wciąż cierpi po rozstaniu z Kajtkiem. Spotyka przypadkiem Eryka. Porzucony przez Oliwkę chłopak sugeruje w żartach, że teraz oni powinni zostać parą.

Dąbrowski zaprasza Martę do współpracy przy ciekawym projekcie w branży medialnej. Walawska rozważa propozycję, co nie podoba się Arturowi. Jednocześnie Chowański, w tajemnicy przed żoną, uzgadnia z Bernardem plan wyprawy w Himalaje. Agata i Paweł żegnają się z Szumanem przed jego wylotem. Piasecki zapowiada, że wkrótce odwiedzi staruszka w Izraelu, by dokończyć film. Siostry znów przyłapują Huberta na piciu alkoholu. W domu znowu wybucha awantura.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: