SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Barwy szczęścia odc. 1540- opis, streszczenie: Marta uratuje Piotra przed więzieniem?

Barwy szczęścia odc. 1540- opis, streszczenie: Marta uratuje Piotra przed więzieniem?

21.11.2016, godz. 02:00
Barwy szczęścia odcinek 1539 Marta (Katarzyna Zielińska) Ewa (Gabriela Ziembicka) Piotr (Piotr Jankowski) Chowański (Jacek Rozenek)
Barwy szczęścia odcinek 1539 Marta (Katarzyna Zielińska) Ewa (Gabriela Ziembicka) Piotr (Piotr Jankowski) Chowański (Jacek Rozenek) foto: TVP2

"Barwy szczęścia", odcinek 1540 w TVP2 w poniedziałek, 21.11.2016, o godz. 20.05. "Barwy szczęścia" odc. 1540 streszczenie: Policja zatrzymuje Piotra na oczach Marty, Artura i przerażonej Ewuni. Redaktorka nie wierzy w winę byłego męża. Jedzie do Igi i domaga się od niej wyjaśnień. Mimo nacisków Walawska upiera się, że Piotr krzywdził jej dzieci i nie mogła dłużej przymykać na to oczu.

Po zajściu przed nocnym klubem Oliwier i Klemens martwią się o Lilianę. Podejrzewają, że kobieta została zmuszona do pracy tancerki go-go. Natalia odkrywa, że Kubanka spotyka się z Madejskim, który utrzymuje kontakty z mafią. Górkowie odbierają ze szpitala Tolka, który jest przekonany, że z nimi zamieszka. Waleria i Stefan, mimo że to dla nich trudne, ostatecznie litują się nad Koszykiem.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: