SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Barwy szczęścia odc. 1539- opis, streszczenie: Piotr aresztowany!

Barwy szczęścia odc. 1539- opis, streszczenie: Piotr aresztowany!

18.11.2016, godz. 02:00
Barwy szczęścia odcinek 1539 Marta (Katarzyna Zielińska) Ewa (Gabriela Ziembicka) Piotr (Piotr Jankowski) Chowański (Jacek Rozenek)
Barwy szczęścia odcinek 1539 Marta (Katarzyna Zielińska) Ewa (Gabriela Ziembicka) Piotr (Piotr Jankowski) Chowański (Jacek Rozenek) foto: TVP2

"Barwy szczęścia", odcinek 1539 w TVP2 w piątek, 18.11.2016, o godz. 20.05. "Barwy szczęścia" odc. 1539 streszczenie: Piotr jest przekonany, że Iga pogodziła się z myślą o rozwodzie i bez problemów zakończą swój związek. Tymczasem Walawska tylko udaje spokojną. W czasie, gdy mąż jest z dziećmi na spacerze dzwoni w jego sprawie na policję.

Kolega Oliwiera uświadamia mu, że nie zamierza zatrudniać w swojej kancelarii prawników z czarnej listy. Do Jakubczyka w końcu dociera, jakie konsekwencje mają jego niedawne ekscesy. Po południu podpity Jakubczyk spotyka przed nocnym klubem zapłakaną Lilianę. Prawniczka ostrzega Sabinę i Andrzeja, by nie dawali ojcu Mai żadnych powodów, które mógłby wykorzystać przeciwko nim w sądzie. Michał, mimo rozstania z Sandrą, szykuje się do walki o przywrócenie mu praw rodzicielskich. Zdobył informacje o stanie zdrowia Tomalów, a Kajtkowi proponuje pieniądze za zdjęcia kompromitujące aktualnych opiekunów Mai.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: